13. června 2010

During the conversation, an awkward moment occured.

Chtěla bych jet do Barcelony slepě následovat představu Woodyho Allena o létě. B mi v pátek řekla, že jsem jako Vicky. To ale není úplně pravda, jsem i Cristina a vůbec bych zařadila Vicky Cristinu Barcelonu mezi povinné filmy, na které byste se měli v létě dívat. Berte to jako doporučení. I já to tak beru.
Teploty nad třicet stupňů znamenají utrpení. Nedá se dělat nic jiného, než se procházet po chodbě, přemýšlet nad tím, jestli je ještě moc brzo na to, abych se šla znovu osvěžit do bazénu (kde mi je voda po kolena.. inovace kvůli tříleté sestře, yay), nebo jestli mám jít přečíst další knížku.
A mám šaty s kolibříky. To se ale mám.

"Vicky returned home to have her grand wedding to Doug. To the house they finally planned to settle in. And to lead the life she envisioned for herself, before that summer in Barcelona. Cristina continued searching... certain only, of what she didn't want." Narrator, Vicky Cristina Barcelona

2 komentáře:

  1. Hm, takovou inovaci doma máme taky. Bratr je sice starší než tvoje sestra, ale za to je to šílenec, takže případné zvýšení hladiny vody pod mým nátlakem je chápáno jako pokus o vraždu (né snad, že by mě to někdy nenapadlo).

    OdpovědětVymazat
  2. Šaty s kolibříky, to může být roztomilé :)

    OdpovědětVymazat